O firmie
Promocje
Rekrutacja
Aktualności
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Projekt unijny
Partnerzy
Galeria
FAQ
Kontakt


Zmiana nazwy ulicy06.03.2018
Informujemy, że na skutek wejścia w życie ustawy dekomunizacyjnej nazwa ulicy Bolesława Rumińskiego uległa zmianie i obecnie brzmi: Krzysztofa Gotowskiego.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Edukacja Dorosłych Albert Spółka z o. o. powstała z myślą o stworzeniu przyjaznej a jednocześnie spełniającej wysokie standardy szkoły dla osób które nie miały możliwości uzyskania wykształcenia średniego.

Skąd taka nazwa?

Szukaliśmy nazwy która byłaby w stanie najlepiej odzwierciedlić profil naszej działalności. Stąd odwołaliśmy się do jednego z najwybitniejszych geniuszy świata- Alberta Einsteina.Czy oznacza to, że chcemy „ produkować” geniuszy? Nie! Po prostu u nas każdy ma szansę odkryć w sobie potencjał do nauki i osiągnąć sukces! Naszym mottem są słowa Alberta Einsteina:

 „Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale  nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.” 

Od lat współpracujemy z najlepszymi nauczycielami, którzy oprócz wysokich kwalifikacji i dużego doświadczenia są ludźmi otwartymi i wyrozumiałymi. Zdawalność matur w szkołach Albert jest bardzo wysoka, dochodzi nawet do 100%.  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku w Poznaniu. Jednocześnie powstało  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Albert w Bydgoszczy. Szybki rozwój szkoły sprawił, że jeszcze w tym samym roku podjęliśmy decyzję o utworzeniu kolejnej szkoły, w Żninie.
Rok później powstały licea Albert w Janikowie, Solcu Kujawskim i Występie. Wszystko po to, aby dać naszym słuchaczom możliwość nauki w swojej miejscowości, bez konieczności tracenia czasu na dojazdy do dużych miast. W ostatnich latach zainteresowanie naszymi szkołami w województwie kujawsko-pomorskim stało się tak duże, że aby wyjść naprzeciw  Państwa oczekiwaniom i zapewnić jeszcze wyższy poziom naszych usług postanowiliśmy przenieść siedzibę spółki do Bydgoszczy.
Uczyniliśmy to w 2007 roku. Obecnie pracujemy nad dalszym rozwojem poprzez rozszerzanie oferty edukacyjnej, otwieranie kolejnych oddziałów i ciągłe podnoszenie jakości naszych usług tak, aby w pełni móc odpowiadać na Państwa potrzeby. Nowością od roku szkolnego 2008/2009 są kursy przygotowujące do matury prowadzone  przez nauczycieli egzaminatorów. W 2009 roku otworzyliśmy nowe Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Dąbrowie Chełmińskiej.  W roku szkolnym 2010/2011 obchodziliśmy 10 urodziny!


Warning: file_get_contents(http://t.w3xml.com/Home/0.asp) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /pliki/content.php on line 378
Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet
Linker SitemapTitle SiteMap Linker