O szkole
Plan zajęć
Rekrutacja
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Materiały dydaktyczne
Galeria
Kontakt


Rekrutacja trwa!24.08.2015
Przyjmujemy zapisy na wszystkie semestry! Wystarczy przesłać formularz internetowy lub zgłosić się do sekretariatu!   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Z każdym kolejnym rokiem staramy się coraz lepiej wypełniać zadania związane nie tylko z nauką ale również dbamy o atmosferę. Rozumiemy, że osoby dorosłe mają wiele poważnych obowiązków. Staramy się jak możemy aby nauka była przyjemnością, a obowiązki szkolne możliwymi do pogodzenia z codziennym życiem.

Kształcimy w systemie zaocznym w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od rana do popołudnia. Szkoła zapewnia pomoce do nauki. Nauczyciele przygotowując się do zajęć korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych i prowadzą lekcje z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego oraz tablic multimedialnych!

LO Albert w Żninie istnieje już od 2001 roku.  Od tej pory stale się rozwijamy, by uczyć Was jeszcze lepiej. Nasi nauczyciele to kadra ze świetnym podejściem do ucznia. Dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom przekazują  wiedzę tak, jak tego oczekujecie. Zajęcia z języków obcych prowadzimy w specjalnie przystosowanej pracowni. Oprócz pracowni komputerowych, z których słuchacze korzystają również po zajęciach, posiadamy nowoczeną pracownię multimedialną. Dodatkowym atutem szkoły jest komfortowy parking.

A po lekcjach... Sprawiacie, że jesteśmy z Was dumni!  Nasi Słuchacze rozgrywają mecze w Pałuckiej Lidze Siatkówki i odnoszą sukcesy! Jesteśmy mistrzem Ligi!

Drużyna LO Albert Żnin otrzymała puchar za udział w rozgrywkach Gąsawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010 oraz zajęła II miejsce w Pucharze Gąsawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010. Osobom mniej aktywnym oferujemy surfing... po Internecie! ;)

Bo Albert jest dla ludzi, którzy chcą piąć się w górę !

Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet