O szkole
Plan zajęć
Rekrutacja
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Materiały dydaktyczne
Galeria
Kontakt


Sekretariat w Bydgoszczy w wakacje14.07.2015
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że do dnia 31 lipca sekretariat będzie nieczynny. Istnieje możliwość umówienia się na załatwienie sprawy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 698 749 731.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Z każdym kolejnym rokiem staramy się coraz lepiej wypełniać zadania związane nie tylko z nauką ale również dbamy o atmosferę. Rozumiemy, że osoby dorosłe mają wiele poważnych obowiązków. Staramy się jak możemy aby nauka była przyjemnością, a obowiązki szkolne możliwymi do pogodzenia z codziennym życiem.

Kształcimy w systemie zaocznym w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od rana do popołudnia. Szkoła zapewnia pomoce do nauki. Nauczyciele przygotowując się do zajęć korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych i prowadzą lekcje z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego oraz tablic multimedialnych!

LO Albert w Żninie istnieje już od 2001 roku.  Od tej pory stale się rozwijamy, by uczyć Was jeszcze lepiej. Nasi nauczyciele to kadra ze świetnym podejściem do ucznia. Dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom przekazują  wiedzę tak, jak tego oczekujecie. Zajęcia z języków obcych prowadzimy w specjalnie przystosowanej pracowni. Oprócz pracowni komputerowych, z których słuchacze korzystają również po zajęciach, posiadamy nowoczeną pracownię multimedialną. Dodatkowym atutem szkoły jest komfortowy parking.

A po lekcjach... Sprawiacie, że jesteśmy z Was dumni!  Nasi Słuchacze rozgrywają mecze w Pałuckiej Lidze Siatkówki i odnoszą sukcesy! Jesteśmy mistrzem Ligi!

Drużyna LO Albert Żnin otrzymała puchar za udział w rozgrywkach Gąsawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010 oraz zajęła II miejsce w Pucharze Gąsawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010. Osobom mniej aktywnym oferujemy surfing... po Internecie! ;)

Bo Albert jest dla ludzi, którzy chcą piąć się w górę !

Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet